Restaurant a Penzion V Gruntě


Stravování a relaxace v Jeseníkách

Nejen při zimním lyžování ale i při letních turistických túrách po krásné přírodě Jeseníků člověku pořádně vyhládne. Doplňte energii v restaurantu Penzionu V Gruntě v Dolním Údolí a vyberte si něco k snědku z chutného menu.


Restaurant – Penzion V Gruntě

Penzion V Gruntě nabízí pro své ubytované hosty stravu jako součást polopenze. Snídaně probíhá formou bufetu, na večeři je k dispozici výběr ze dvou jídel, případně dle individuálního přání (zdravotní potíže). V restauraci je samozřejmě možné si rovněž objednat oběd. Pro průchozí hosty nabízíme jídelní lístek s bohatou nabídkou jídel. Penzion V Gruntě vám zajistí vedle běžného jídla také stravování pro celiaky. Náš personál byl odborně proškolen a dostal k dispozici podrobný manuál pro bezlepkový provoz.


Relaxace v Jeseníkách

Jednou za čas je potřeba dopřát tělu pořádný odpočinek a příjemně rehabilitovat. Prostředí přírody Jeseníků k tomu přímo vybízí stejně jako možnosti Penzionu V Gruntě, který svým hostům za tímto účelem nabízí relaxační pobyt ve vířivé vaně pro 4-6 osob, stolní fotbal, stolní tenis, ruské kuželky, knihy, hry (šachy, dáma, atd.) a v neposlední řadě také televizi. Pro rodiny s dětmi stejně jako samotné nejmenší hosty nabízí Dětský areál s houpačkami i skluzavkou.

Rychlé občerstvení pro kolemjdoucí

Penzion V Gruntě nepečuje jen o své ubytované hosty, ale nabízí občerstvení i kolemjdoucím turistům. Ti si mohou nabídnout například:

Pikantní topinka v Gruntě - vepřové maso se zeleninou sypané sýrem a zapečené.

Bohatý výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, kde dominují čepovaná Kofola a 12° pivo Pilsner Urquell.


JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK VE FORMÁTU PDF K NAHLÉDNUTÍ ZDE

Restaurant a penzion v Gruntě v Zlatých Horách hodnocení